Avangarde kelime anlamı ile öncü, lider gibi anlamlara gelmektedir. EVMODA ailesi olarak bizde sizler için sanatsal açıdan öncü, kendi alanında lider avangarde yatak odası takımları ile bu konuda öncü konumda bulunmaktayız.

Avangarde yatak odası takımlarında en önemli nokta estetik açıdan benzersiz bir görünüme sahip olmasıdır. Şatafat ve süsün öne çıktığı bu modellerde gösteriş ön plandadır. Renk geçişleri açısından da ağırlık olarak sarı tonları kullanılmaktadır. Daha sanatsal bir havası olan bu modeller bulunduğu kültürün esintilerini de barındırmaktadır. Kısacası Avangarde yatak odası takımları bir sanat eseri olarak düşünülebilmektedir. Birçok farklı modelin bulunduğu ürün çeşitlerimizden en öne çıkanları ise şu şekilde sıralanabilir;

1-MILANO AVANGARDE YATAK ODASI TAKIMI

İtalyan kültürünün tam bir yansıması olan bu model beyaz tonlarının sarı ile muhteşem birlikteliğini ortaya koymaktadır. Chester görünümlü yatak başlığı ile tamamlanan model rahatlığı ile de dikkat çekmektedir. Normalden daha büyük dolabı ile kullanılabilirlik açısından da avantaj sağlayan bu model tam anlamıyla her konuda mükemmeliyetçi bir görünüm ve kullanım ortaya koymaktadır.

2-ROMA AVANGARDE YATAK ODASI TAKIMI

Bir diğer İtalyan kültürünün esintilerini taşıyan bu model de mavi ve beyazın mükemmel uyumunun sarı ile etkileşimini görmekteyiz. Renk geçişleri ile benzersiz bir takım olan bu model şifonyer ve dolabının kullanımı açısından da büyüklüğü ile avantaj sağlamaktadır. Avangarde modeller genelde fazla abartlı olması ile daha orta yaşlı kesim için uygunmuş gibi düşünülse de bu takım her yaşa uygunluğu ile de öne çıkmaktadır.

3-ŞEHZADE AVANGARDE YATAK ODASI TAKIMI

İsminden de anlaşılacağı üzere Osmanlı kültürünün buram buram hissedildiği bu modelde ağır renk tonları ile geçişler sağlanmıştır. Osmanlı motiflerinin yer alması ve cibinlik ile tamamlanması şehzadelere ait bir yatak olduğunu kanıtlamaktadır. Bazalı olması ise ayrı bir kolaylık sağlamaktadır. Gösteriş ve şatafat ararken konfordan vazgeçmek istemeyenler için kaçırılmaması gereken bir modeldir.

Yukarıdaki modellerin yanı sıra Sumatra, Prestij, Haneden, Helen ve daha birçok avangarde yatak odası takımı ile sizlere sitemize beklemekteyiz. Sizlere özel fiyatlarımızı öğrenmek için durmayın hemen teklifinizi isteyen.