Bir avizenin cazibesi ve saf coşkusu bir alanı olumlu yönde dönüştürebilir.  Oturma odasından mutfağa hatta banyoya kadar, evinizin her odasında avize için bir yer var. Aşağıdaki favorilerimizden bazılarına göz atın ve alanınızı güzelleştirmek için ilham alın.

Oturma odasında

Konutunuza adım attığınız ilk oda olduğundan, onu korumak, tasarlamak ve en etkileyici, ferahlatıcı ve büyüleyici bir görünüm için iyi tasarlamak oldukça önemlidir. Oturma odası mobilyaları, perdeler, genel ev dekor aksesuarları, genel aydınlatma, duvar resmi, tavan tasarımı vb.. Evet, bu “eksik” tasarımın arkasındaki sebep süslü bir aydınlatma eksikliğidir. Oturma odasındaki avizeler büyük bir fark yaratabilir ve onlara tam bir büyülü görünüm ve stil verebilir. Avizeler odayı sadece ışıkla aydınlatmakla kalmaz, aynı zamanda tam bir görünüm ve kişisel bir rötuş sağlamak için birkaç önemli unsur da sağlar.

Mutfakta

Genel bir kural olarak, mutfak faydacı bir zihniyetle tasarlanmıştır. Odadaki her elemanın ayrı bir amacı vardır: tezgahların dayanıklı ve temizlenmesi kolay, cihazların güvenilir olması ve dolapların geniş bir depolama alanı ve dayanıklı olması gerekir. Mutfağınızı aydınlatmak, eğlenebileceğiniz ve yaratıcılığınız olan birkaç bileşenden biridir…

Avizeler ilgi odağı olmayı sever. Ve onları suçlayabilir misin? Kim zaman zaman küçük bir parıltı ve ışıltıyı sevmez? Mutfağınıza bir avize yerleştirmek, güçlü bir görsel odak noktası oluşturmanın ve mutfağa denge ve simetri sağlamanın harika bir yoludur.

Çocuk Odası İçin Avize Seçimi

Avizeler, çocuğunuzun odasına şıklık ve cazibe katmanın güzel bir yoludur. En iyi ortam aydınlatması kaynağı olarak kullanılır, kesinlikle kadınsı bir dokunuşla yumuşak bir parıltı üretir.

Odada zaten bir fan veya gömme montaj ışığı için kullanılan gibi mevcut bir tavan montajı varsa, kurulum basittir. Sıfırdan başlıyorsanız, elektrik kablolarının odaya güvenli ve doğru bir şekilde yerleştirilmesini sağlamak için bir elektrikçi tutmanız gerekebilir.

Tasarım açısından, avizeler çeşitli boyutlarda gelir ve farklı renkler ve malzemeler içerir. Ayrıca, uzaya parlaklık veren bir ila altı ampul arasındaki kombinasyonlar da dahil olmak üzere birkaç farklı ampul düzenlemesine sahip olabilirler.